Obsługa prawna branży IT

 

Pomagamy rozwiązać problemy w miejscach styku Prawa i IT. Cechą wyróżniającą nas na rynku jest fakt, że nasz zespół składa się nie tylko z prawników specjalizujących się w prawie nowych technologii, ale również z programistów - pozwala nam to rozwiązać najtrudniejsze zagadnienia zakresu automation, data science oraz machine learningu.

 
 

REAKCJA NA ZLECENIE

W sprawach bieżącego doradztwa tego samego dnia, co dzień zlecenia w przypadku zlecenia do godziny 15.00 - W sprawach wymagających przygotowania, korekty umów, regulaminów, opinii pisemnych etc. 24 h (maksymalnie 48h)lub inny ustalony okres czasu.

MONITOROWANIE

Bieżącą obsługę będzie wykonywał desygnowany specjalista z zakresu prawa & IT przez Kancelarię IT, natomiast w przypadkach wymagających zaangażowania większej liczby osób odpowiednio większa ilość pracowników Kancelarii IT.


MOŻLIWOŚĆ ROZLICZEŃ

NASI KLIENCI

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanym formularzu. Udzielenie zgody jest dobrowolne. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności Kancelaria IT, w szczególności wiem jakie prawa przysługują mojej osobie w związku z przetwarzaniem danych osobowych.