Umowy IT | Kancelaria IT | Prawo & IT

Umowy IT

 

Posiadamy niezależny dział prawny oraz dział IT ale w kwestiach prawa IT zawsze pracujemy razem. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że specjalizujemy się w umowach IT.

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?


UMOWY

Tworzymy umowy IT – jakie? wdrożeniowe Agile i Waterfall, umowy na stworzenie oprogramowania, portalu, aplikacji, usługi virtual data room , umowy licencyjne na software, cloud computin, umów typu click-through i web-wrap, umowy hostingowe, umowy metody płatności online, usługi prawne dla dostawców treści w Internecie, Umowy outsourcingu itd. Możliwe, że nie udało nam się wymienić wszystkich- jeśli masz wątpliwości – Napisz!

WERYFIKACJA

Sprawdzamy dostarczone przez klienta umowy IT. Twoja firma jest w procesie negocjacji umowy? Wyślij nam umowę – sprawdzimy jej zapisy, naniesiemy propozycje poprawek. Wskażemy na niekorzystne dla Ciebie rozwiązania. Sprawdzimy zgodność z prawem, a specjaliści IT wskażą na zgodność z wiedzą fachową. Zapytaj o swoją umowę – napisz czego dotyczy, ile ma stron – to nam pomoże wycenić usługę dla Ciebie.

REGULAMINY

Nasi specjaliści jak nikt inny wie co powinno znaleźć się w regulaminie usługi serwisu i aplikacji. Zadbamy o zgodność z wymogami Ochrony Danych Osobowych. Dostosujemy zapisy do wymogów prawnych oraz branży IT. Usługa jest wyceniana wd. Ilości stron, stopnia skomplikowania i czasu pracy prawnika. Koszt sprawdzenia podstawowego regulaminu od 150 zł.

BIEŻĄCA OBSŁUGA PRAWNA

Dział prawny pracujący dla Ciebie zdalnie lub nasz prawnik w siedzibie Twojej firmy. W zależności od ilości pracy dostępne pakiety – obsługi prawnej już od 5h miesięcznie - opiniowanie umów, po negocjacje z Klientami i przygotowywanie pism, doradztwo prawne w bieżącym funkcjonowaniu firmy. Pakiety już od 499zł miesięcznie. Jeśli chcesz- wyślemy Ci opcje pakietów dla Ciebie!

PROPONUJEMY UDZIAŁ W SZKOLENIU NA KTÓRYM

 • nauczysz się zasad sporządzania umów IT, w tym umów na wdrożenie systemu informatycznego, umów outsourcingowych, utrzymaniowych, umów licencji na oprogramowanie itp.
 • dowiesz się, jak negocjować umowy IT
 • poznasz zasady zawierania umów IT w trybie zamówień publicznych
 • będziesz potrafił sporządzać regulaminy serwisów internetowych oraz ochrony danych osobowych
 • poznasz zagadnienia z zakresu e-commerce oraz zasad tworzenia i działania start-upów
 • otrzymasz praktyczną wiedzę z zakresu prawa IT przekazaną przez grono doświadczonych praktyków na co dzień obsługujących skomplikowane i nowatorskie projekty IT

JESTEŚMY PRZEKONANI, ŻE WŁAŚCIWIE

 • przygotowujemy umowę dopasowaną do specyfiki Twojego biznesu
 • doradzamy w sprawach licencji na produkty IT
 • tworzymy regulaminy korzystania z serwisu/portalu/usługi, ponieważ zajmujemy się zagadnieniami IT na co dzień.
 • zatrudniamy prawników i informatyków, tworzymy zespoły zadaniowe i z sukcesem chronimy interes prawny wielu spółek świadczących usługi IT

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanym formularzu. Udzielenie zgody jest dobrowolne. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i Polityką Prywatności Kancelaria IT, w szczególności wiem jakie prawa przysługują mojej osobie w związku z przetwarzaniem danych osobowych.