Audyt Bezpieczeństwa

Nasi eksperci zweryfikują bezpieczeństwo Twojej firmy. Uzyskasz wiedzę, gdzie znajdują się najsłabsze ogniwa Twojego przedsiębiorstwa przez które możesz utracić ważne dane. Wykonujemy kontrolowane ataki na infrastrukturę sieciową, testy penetracyjne oraz szkolimy kadrę pracowniczą w celu podniesienia bezpieczeństwa organizacji.

WYKONUJEMY

KORZYŚCI

Podniesienie poziomu bezpieczeństwa

Minimalizacja ryzyka włamania lub ataku.

Wykrycie błędów przed cyberprzestępcami

Uniknięcie możliwych strat finansowych i wizerunkowych

Spełnienie międzynarodowych norm i standardów


Twój IP:

44.221.70.232
10

Co tyle sekund następuje Atak Ransomware


WDROŻYSZ Z NAMI

NAJWAŻNIEJSZE POJĘCIA

Audyt Bezpieczeństwa
Jest to weryfikacja istniejących zabezpieczeń oraz ich analiza pod kątem przestrzegania wdrożonych procedur zgodnie ze standardami, normami lub też najlepszymi praktykami.
Testy Penetracyjne
Jest to kontrolowany atak na system teleinformatyczny, mający na celu ocenę poziomu bezpieczeństwa, podatności i odporności na próby złamania zabezpieczeń.
Testy Socjotechniczne
Ataki socjotechniczne wykorzystywane przez cyberprzestępców polegają na tym, że atakujący podszywa się pod zaufaną osobę w celu uzyskania korzyści.
Malware
Jest to złośliwe oprogramowanie za pomocą którego przestępcy uzyskują dostęp do urządzania bez wiedzy jego właściciela.
Phishing
Oszustwo które polega na przekonaniu użytkownika do dobrowolnego podania poufnych danych. Najczęściej za pośrednictwem wiadomości e-mail, który zawiera złośliwy link lub załącznik, gdzie po kliknięciu pobierane zostaje złośliwe oprogramowanie.
Atak DDoS
Tego typu ataki mają na celu generowanie bardzo dużego ruchu w celu przeciążenia usługi, serwera lub połączenia sieciowego, co skutkuje ich niedostępnością

KONTAKT


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanym formularzu. Udzielenie zgody jest dobrowolne. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności Kancelaria IT, w szczególności wiem jakie prawa przysługują mojej osobie w związku z przetwarzaniem danych osobowych.